KAMERALNY ŻŁOBEK Z WŁASNĄ KUCHNIĄ

I ZDROWYM ŻYWIENIEM

Szanowni Rodzice,

Opieka nad dziećmi do lat 3  prowadzona jest w naszej placówce na podstawie ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 i jest sprawowana przez opiekunów dziennych spełniających wszystkie wymogi ustawy.

Zapisanie dziecka do placówki daje szansę na zdrowy i zrównoważony rozwój Państwa pociechy już od najmłodszych lat. Opiekunka grupy zapewnia  najlepsze warunki rozwoju dla Maluchów, dba o organizację ich czasu wolnego, prowadzi zajęcia plastyczne i muzyczne. Codziennie dzieci wychodzą na świeże powietrze i milo spędzają czas na przystosowanym do ich możliwości placu zabaw. Jednocześnie dzieci przyzwyczajają się do funkcjonowania w grupie,dzięki czemu w wieku lat 2,5-3 idealnie i bez problemu adaptują się w grupie przygotowawczej do przedszkola.

Głównym naszym założeniem jest  zapewnienie dzieciom zrównoważonego rozwoju psychicznego, emocjonalnego  i fizycznego. Chcielibyśmy aby dzieci od najmłodszych lat uczyły się zasad zdrowego żywienia dlatego też serwujemy jedynie zdrowe i naturalne posiłki przygotowywane we własnej kuchni.

Dlaczego warto nam zaufać?

• domowa atmosfera  daje nam możliwość indywidualnego kontaktu z każdym dzieckiem, opartego na wzajemnej sympatii i szacunku.
  • dzięki doskonałym warunkom lokalowym- duży, przestronnym dom dostosowany i urządzony odpowiednio do potrzeb dziecka. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa, estetyki i jednocześnie zachęca do działania.

„Zielone Słonie” to miejsce bezpiecznej, radosnej i twórczej  zabawy gdzie każde dziecko ma możliwość rozwoju we własnym, indywidualnym tempie. W otoczeniu kolorowych, mądrych i bezpiecznych zabawek, pod opieką serdecznych, wykwalifikowanych opiekunów razem z rówieśnikami doświadczają, eksperymentują i usamodzielniają się.